Kullanım Alanları

Home / Kullanım Alanları

3LU

 

Sert Yüzeyler

Separatör Libelle’nin kalbidir. Separatör ayırıcı, ayrıştırıcı demektir. Bir balık için solungaçlar ne kadar önemliyse Libelle için separatör o kadar önemlidir. Separatörün görevi, giren kirli havanın tozunu ayırıp suya hapsetmektir. Evinizdeki tüm tozlardan kurtulup evinizi tozsuz tutma şansınız var mı? Her gün yaptığınız bu işlemin yağmur altında araba kurulamaktan bir farkı var mı?Maalesef yok.

İşte Libelle sizin yıllardır boşa yaptığınız işlemleri durdurmak için üretildi. Separatörde, suyla hava birleşiyor, tozlar suya çarpıyor ve hava temizlenmiş olarak dışarı çıkıyor. Bu işlemin başarılı olabilmesi için separatörün yaptığı devrin oldukça yüksek olması gerekiyor. En hızlı yarış arabası bile 10-12 bin devir yapabilirken Libelle’nin separatörü dakikada 26.500 kez dönüyor. İçinde çift tribünlü minyatürize edilmiş uçak motorlarının bir benzeri bulunmaktadır.

Piyasada satılan basit sulu sistemli elektrik süpürgelerinden ayıran en büyük fark da budur. Basit sulu sistem süpürgelerde kesinlikle seperator yoktur.

 

Halı Yıkama

Dünyamızda hızla değişen teknolojik gelişmeler temizlik sistemlerine yeni boyutlar katıyor. Suyun muhteşem gücünü keşfeden Dünya Grup olarak firmamız , ISLANAN TOZLAR UÇAMAZ MANTIĞI ile gerçek temizliği yakalamıştır.

Eski sitemlerde kullanılan toz torbası ve benzeri filtreleme sistemleri yapılarından dolayı ortama tekrar tozu bırakma ve kısa sürede gözeneklerin tıkanması sebebi ile boşa enerji ve zaman kaybına yol acarken, su filtrasyonlu libelle temizlik robotumuz %99’luk filtreleme oranı ile boşa enerji ve zaman kaybını engeller.

 

Hava Yıkama Özelliği

Dilerseniz Libelle’yi bu odada yeterli süre çalıştırıp havada uçuşan bütün toz ve partikülleri % 97 oranında minimum seviyeye indirebilirsiniz. Sizce sadece havayı yıkayarak bu odada tam bir temizlik yapmış olur muyum? Olmaz tabi ki. Halılar mobilyalar ne olacak?

Haklısınız biz havayı ne kadar temizlersek temizleyelim, halılarınıza ve mobilyalarınıza yerleşen toz ve bakteriler sizin her yürümeniz ve oturup kalkmanızda havalanıp soluduğunuz havaya karışacaktır. Farz edin ki evinizin yakınlarında bir bataklık var ve o bataklıktan her gün sivrisinekler geliyor. Siz onlardan kurtuluyorsunuz onlar tekrar geliyorlar. Onları her gün teker teker öldürmekle baş edemeyiz. Bataklığı kurutmamız gerekiyor. Bataklığı kurutmadan sivrisineklerden kurtulma şansımız yok. Bu sadece günlük bir çözüm olur. Halı ve mobilyalardaki tozları, yani kaynağı kurutmadan tozlardan kurtulma şansı yoktur. İşte LİBELLE de evinizdeki toz kaynaklarını tamamen kurutuyor. Daha sonra halı ve mobilyalarınızda, değil yürümek, oturup kalkmak, Jimnastik bile yapsanız toz kalmadığı için ne soluduğunuz havada, ne de eşyalarınızda toz kalmayacaktır.

 

Vakumlamayla Yer Kazanın

Libelle dakikada 26.500 devirle dönen, -pass sistemli küçültülmüş uçak motoru sayesinde, yüksek vakum ve emiş gücü sağlar.

Libelle ile hediye olarak verilen özel kapaklı vakum poşetinin içine, yastık-yorgan-battaniye-uyku seti ve giysilerimizi koyup vakumladığımızda, hem yerden tasarruf ederiz hem de bu eşyaların içinde bulunan bakteri ve virüsleri suya hapsederiz.

Motorundaki ileri teknoloji sayesinde, vakum poşeti havasız kalsa bile, uzun süre vakumlamaya devam eder. Motoru yanmaz ve mükemmel bir vakumlama işlemi gerçekleştirir.

lib-logo-1

 

 

 

 

1

 

 

WhatsApp WhatsApp